Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Spartakiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych17.10.2017
Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra było organizatorem Spartakiady Sportowej osób niepełnosprawnych, która odbyła się dniach 29.09.-01.10.2017r. w Ośrodku Rehabilitacyjno Wypoczynkowym im. prof. Wiktora Degi w Gościmiu. W Spartakiadzie uczestniczyli zawodnicy niepełnosprawni, członkowie ZSR „Start" uczestniczący systematycznie w treningach swoich sekcji sportowych.

Gościmiu wszyscy mieli możliwość rywalizacji w dyscyplinach, nie uprawianych na co dzień. W ramach Spartakiady przeprowadzone zostały zawody bocci, tenisa stołowego i strzelectwa sportowego. Uczestnicy zmagań sportowych doskonalili umiejętności, technikę, ogólną sprawność. Dzięki ich dużemu zaangażowaniu i współpracy z profesjonalną kadrą trenersko-instruktorką podnosili swój sportowy poziom. Wspólny udział w Spartakiadzie był dla nich również wspaniałym czasem na wzajemne poznanie się, na ich integrację.

Spartakiada Sportowa dla osób niepełnosprawnych dofinansowania została ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze środków PFRON poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze.Powrót