Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

Amatorska Liga Tenisa Stołowego – 2018/1915.05.2019
W obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji WOSIR Drzonków w Zielonej Górze rozegrano 10-ty (finałowy) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 35 zawodników. Ostatni turniej punktowany był podwójnie i z tego powodu przyniósł niesamowite emocje, a punkty były liczone do ostatnich gier.

Po raz kolejny bezapelacyjnie najlepszy był Tomasz Jackowski - START Zielona Góra, który zwyciężył indywidualnie – 450 pkt.(START Zielona góra), który w całej edycji nie doznał ani jednej porażki, wygrał wszystkie dziesięć turniejów. II miejsce wywalczył Radosław Szułcik (BMP LOGISTIC) - 435 punktów. Podium uzupełnił Krzysztof Stocik (BMP LOGISTSIC) - 433 punkty.

W klasyfikacji generalnej po dziesięciu turniejach tytuł MISTRZA ALTS 2018 roku zdobyła drużyna BMP LOGISTIC – 1569 punktów. II miejsce zajęła drużyna WALUŚ TRANS - 1468 punktów. Podium uzupełniła debiutująca w tym sezonie w ALTS - BESA BOMBA Żary - 1424 punkty. Miejsce IV-te przypadło drużynie Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego START Zielona Góra - 1393 punkty w składzie (Jackowski Tomasz, Wąsiński Jan, Wasilewski Jerzy, Jakimczuk Tomasz, Smagała Jakub, Niemiec Piotr, Sobkowski Krzysztof, Wawer Jacek).
Po uroczystej dekoracji, której dokonał LUCJAN BŁASZCZYK, odbyło się wspólne spotkanie przy "grillu", gdzie również nie brakowało emocji, miłych wspomnień i ciekawych propozycji na następny sezon.