Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

Medale pływaków na Grand Prix16.06.2021
Na gorzowskiej „Słowiance” odbyła się w dniach 11-13 czerwca br II runda Grand Prix, Puchar Polski niepełnosprawnych w pływaniu. 6 osobowa reprezentacja zielonogórskiego „Start-u” wróciła z zawodów z trzema medalami. O zajętym miejscu w Grand Prix decydowały wyniki uzyskane w trzech najlepszych konkurencjach. W klasie startowej S-5 MACIEJ WTORKOWSKI zdobył srebrny medal : 50m dowolny-1;06.8, 100m dowolny 1:25,5, 100m grzbietowy2:28,6. W tej samej klasie brązowy medal wywalczył MARCIN JANUS: 50m dowolny 1:05,6, 50m grzbietowy 1:32,3, 100m dowolny 2:36,5. Brązowy medal zdobył również GRACJAN GOLIMOWSKI w klasie S-7 : 50m dowolny 0:47,1, 100m dowolny 1:41,6, 100m grzbietowy 1;56,1. Wyniki pozostałych zawodników, które zasługują na wyróżnienie Oliwia Duras 5 miejsce w klasie S-9 : 50m dowolny );44,8, Paulina Makowska 6 miejsce w klasie S-8 50m dowolny 1:03,3 oraz Kamil Orwat 7 miejsce w klasie S-9 50m dowolny 0:36,9 200 m dowolny 2:54,6.

Gratulujemy naszym zawodnikom. Zawody w Gorzowie były generalnym sprawdzianem dla Nich przed Letnimi Mistrzostwami Polski niepełnosprawnych, których jesteśmy organizatorami w Zielonej Górze-Drzonkowie w dniach 26-27 czerwca br.