Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

4 medale na Paralekkoatletyczych Mistrzostwach Polski Juniorów23.06.2021
W dniach 18 – 20 czerwca 2021r. w Tarnowie odbyły się Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Juniorów. W zawodach uczestniczyły dwie młode zawodniczki Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze, podopieczne trenerów Jerzego Walczaka i Michała Majewskiego. Sukcesem zakończył się występ Agaty Woźniak, zawodniczki startującej na wózku, która we wszystkich konkurencjach rzutowych zajęła medalowe miejsca uzyskując wyniki:
- pchnięcie kulą 4,25m – srebrny medal,
- rzut oszczepem 7,69m – srebrny medal,
- rzut dyskiem 10,88m – brązowy medal.

Dobrze też wypadła Zofia Diaczuk, która zdobyła srebrny medal w rzucie oszczepem wynikiem 7,20m. W pchnięciu kulą zajęła VI miejsce uzyskując 4,27m, a w rzucie dyskiem V miejsce wynikiem 5,42m.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym zawodnikom osiągniętych rezultatów i życzymy dalszego sportowego rozwoju i dalszych sukcesów.