Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

7 medali tenisistów zielonogórskiego START-u podczas Mistrzostw Polski21.09.2021
W dniach 17-19 września 2021 roku w Gorzowie Wlkp. odbyły Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze zdobywając 7 medali. Potwierdził swoją dominację w kraju Piotr Grudzień, czterokrotny medalista Igrzysk Paraolimpijskich, który zdobył 2 medale: złoty w klasie 8-mej oraz srebrny medal w grze deblowej z Hubertem Morusiewiczem. Na swoim koncie zanotował dwa srebrne medale Tomasz Jakimczuk (medalista Igrzysk Tokio 2020), w klasie 1-2 indywidualnie oraz w grze deblowej z Rafałem Czuperem (Start Białystok). Również srebrny medal wywalczył Igor Misztal (klasa 10). Natomiast brązowe medale zdobyli: Hubert Morusiewicz (kl.10) oraz Patryk Gatner w kategorii U-23 kl.9. Pozostali zawodnicy w swoich klasach startowych zajęli miejsca: 5-Tomasz Mika, 9-Jan Chełmicki, 9-12 Piotr Niemiec i Jacek Wawer.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia podczas drużynowych Mistrzostw Polski, które odbędą się już 24-26 września w Wiśle.