Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

I GRAND PRIX POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH w tenisie stołowym05.10.2021
W Gorzowie Wlkp w dniach 01-03 października 2021 odbył się I Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowała się 8 osobowa reprezentacja naszego klubu, podopieczni trenerów: Lucjana Błaszczyka, Jacka Kaczmarka i Adama Jurasza. Zwycięzcami w swoich klasach startowych zostali paraolimpijczycy: Tomasz Jakimczuk w klasie 1-3, Piotr Grudzień klasa 8 oraz członek kadry narodowej Igor Misztal w klasie 10-ej. Na drugim miejscu uplasowali się Tomasz Mika (klasa 6) oraz Hubert Morusiewicz ( klasa 10). Miejsca poza podium zajęli: 4 - Anna Pijajko (klasa 6), Jan Chełmicki miejsce 5-6 w klasie 7-mej. Jacek Wawer zajął miejsce 9-12. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli nowy cykl Grand Prix, udowadniając, że są wiodącym klubem w Polsce w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.